Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


WspółPraca
Poradnik
KAN


Torrent: R-DRIVE IMAGE 6 2 BUILD 6200 [ENG]
Dodał:  tomysparow3101
Data: 27-03-2018
Rozmiar: 107.41 MB
Seed: 2
Peer: 1
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Windows

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 22
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-03-27 15:29:56

OPIS:

...( Info )...

R-Drive Image jest zaawansowanym narzędziem przeznaczonym do wykonywania kopii zapasowych mogących zawierać zawartość całych dysków twardych lub partycji, a także jej przywracania np. podczas awarii komputera.

Praca z aplikacją opiera się na kreatorach, które towarzyszą użytkownikowi niemalże na każdym kroku, przeprowadzając przez poszczególne etapy konfiguracji oraz tworzenia obrazu dysku twardego. Dzięki temu tworzyć kopie zapasowe mogą nawet osoby, które nigdy nie miały wcześniej styczności z tego typu oprogramowaniem. Program pozwala na wybranie jednej z kilku funkcji, z których każda jest dodatkowo OPISana i sumarycznie zawiera wszystkie potrzebne narzędzia nie tylko do wykonania backupu, ale również przywrócenia danych.

R-Drive Image umożliwia więc nie tylko tworzenie obrazów dysków i partycji, ale również przywrócenie danych z wcześniej zapisanego obrazu (w formacie własnym programu), kopiowanie danych z dysku na dysk, podłączanie obrazu dysku jako wirtualny dysk logiczny, sprawdzanie integralności danych oraz stworzenie bootowalnej płyty, przydatnej w przypadku konieczności naprawy komputera poza środowiskiem Windows. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą zaś wykorzystać moduł planowania zadań oraz tworzenia własnych skryptów definiujących sposób wykonania obrazu dysku.

System operacyjny:
Windows 2000/XP/ 2003/Vista/2008/Windows 7/8/8.1/10


OPiS UPLOADU

wielkość całości: 107.21 MB
zawartość uploadu: Setup + crack & patch
wersje językowe: Multilingual

DETALE TORRENTA:[ ]
Podziękowania,
 


Podobne pliki
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze