Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


WspółPraca
Poradnik
KAN


ZAGŁOSUJ NA NAS


TorrentTorrent: MICROSOFT WORD 2007 -poziom podstawowy,średni,zawansowany [PL] [pdf,ISO] [marta$]
Dodał:  marta_s
Data: 07-07-2018
Rozmiar: 280.32 MB
Seed: 15
Peer: 4
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Windows

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 37
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-08 18:09:11

OPIS:

Kurs WORD 2007-PODSTAWOWY I ŚREDNI

Word 2007 podstawowy
==============
Kurs dla osób, które chcą poznać podstawy redagowania dokumentów z tym programem. Jako że wersja 2007 różni się znacznie od poprzednich, wskazane jest zupełnie inne niż dotychczas spojrzenie na jego funkcjonalności. Ten kurs pokazuje, jak z nich korzystać. Opanowanie materiału pozwala na samodzielne przygotowanie, edytowanie, zapisywanie i drukowanie dokumentów tekstowych. Zagadnienia przedstawiane są na prezentacjach tekstowych, uzupełnianych ilustracjami statycznymi i animacjami, również interaktywnymi. Dodatkowo w każdym z rozdziałów znajdują się symulacje działań na aplikacjach – Przećwicz – oraz proste ćwiczenia powtórzeniowe – Sprawdź wiedzę. Kurs może być również zbiorem wielu cennych informacji i wskazówek dla tych użytkowników, którym codzienna obsługa pakietu MS Office nie sprawia już większych trudności. Średni czas pracy z kursem wynosi 30 godzin. Nie zawiera on podkładu lektorskiego.

Kurs podzielony jest na rozdziały poświęcone takim zagadnieniom jak:

zastosowanie programu oraz budowa okna roboczego (wygląd okna, tryby wyświetlania)
podstawowe operacje na dokumencie (skróty klawiszowe oraz sposoby tworzenia, zapisywania i otwierania dokumentu, nawigacja)
edytowanie tekstu (zarządzanie dokumentem i jego zawartością)
podstawy formatowania dokumentu
drukowanie i ochrona dokumentu
przegląd funkcji menu Pomoc
http://www.supermemo.net.pl/course/naucz_sie_sam_word_2007_podstawowy

Word 2007 średni
===========

Kurs dla osób, które znają już podstawy redagowania dokumentów z tym programem i zamierzają poszerzać swoje umiejętności. Jako że wersja 2007 różni się znacznie od poprzednich, wskazane jest zupełnie inne niż dotychczas spojrzenie na jego funkcjonalności. Ten kurs pokazuje, jak z nich korzystać. Opanowanie materiału pozwala na samodzielne edytowanie oraz formatowanie zaawansowane dokumentów tekstowych, jak i na przygotowywanie korespondencji seryjnej czy na tworzenie tabel. Zagadnienia przedstawiane są na prezentacjach tekstowych, uzupełnianych ilustracjami statycznymi i animacjami, również interaktywnymi. Dodatkowo w każdym z rozdziałów znajdują się symulacje działań na aplikacjach – Przećwicz – oraz proste ćwiczenia powtórzeniowe – Sprawdź wiedzę. Kurs może być również zbiorem wielu cennych informacji i wskazówek dla tych użytkowników, którym codzienna obsługa pakietu MS Office nie sprawia już większych trudności. Średni czas pracy z kursem wynosi 30 godzin. Nie zawiera on podkładu lektorskiego.

Kurs podzielony jest na rozdziały poświęcone takim zagadnieniom jak:

formatowanie zaawansowane
tworzenie i formatowanie nagłówka i stopki
narzędzia do pisania
tabele (sposoby edycji i formatowania tabel)
wstawianie elementów specjalnych
korespondencja seryjna (przygotowywanie kopert, etykiet oraz dokumentów seryjnych)
http://www.supermemo.net.pl/course/naucz_sie_sam_word_2007_podstawowy==========================================================

KURS WORD 2007- poziom zaawansowany

Word 2007 zaawansowany


Kurs dla osób, które znają już bardzo dobrze podstawy redagowania dokumentów i zamierzają doskonalić swoje umiejętności obsługi tego programu na poziomie zaawansowanym. Jako że wersja 2007 różni się znacznie od poprzednich, wskazane jest zupełnie inne niż dotychczas spojrzenie na jego funkcjonalności. Ten kurs pokazuje, jak z nich korzystać. Opanowanie materiału pozwala na samodzielne zarządzanie szablonami i motywami oraz na tworzenie konspektów, jak i na pracę z makrami wraz z ich praktycznym zastosowaniem. Zagadnienia przedstawiane są na prezentacjach tekstowych, uzupełnianych ilustracjami statycznymi i animacjami, również interaktywnymi. Dodatkowo w każdym z rozdziałów znajdują się symulacje działań na aplikacjach – Przećwicz – oraz proste ćwiczenia powtórzeniowe – Sprawdź wiedzę. Kurs może być również zbiorem wielu cennych informacji i wskazówek dla tych użytkowników, którym codzienna obsługa pakietu MS Office nie sprawia już większych trudności. Średni czas pracy z kursem wynosi 30 godzin. Nie zawiera on podkładu lektorskiego.

Kurs podzielony jest na rozdziały poświęcone takim zagadnieniom jak:

zarządzanie szablonami i motywami oraz tworzenie konspektów
praca z długimi dokumentami
makra i ich praktycznie zastosowanie (rejestrowanie, zarządzanie i zabezpieczanie makr)
praca w grupie (wstawianie komentarzy, zarządzanie zmianami w dokumencie)
sposoby konfiguracji programu przez użytkownika
http://www.supermemo.net.pl/course/naucz_sie_sam_word_2007_zaawansowany==============
Uruchomienie

Obraz zamontować w wirtualnym dysku lub wypalić na płycie.
Zainstalować
Używać

DETALE TORRENTA:[ ]
Podziękowania,
 


Podobne pliki
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze