Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


WspółPraca
Poradnik
KAN


Torrent: MECHANISM - PRIZE FOR EVERY SIN (2012) [SINGLE] [WMA] [FALLEN ANGEL]
Dodał:  Fallen_Angel
Data: 07-10-2018
Rozmiar: 152.10 MB
Seed: 0
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Muzyka Polska

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 1
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-07 15:52:15

OPIS:

...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...
Debiutanckie wydawnictwo „Prize For Every Sin” grupy Mechanism to trzy, rozbudowane utwory dające w sumie ponad 20 minut progresywnej muzyki. Na szczęście członkowie zespołu nie próbują ścigać się w ilości granych dźwięków, słusznie przyjmując założenie, że nawet w tym gatunku potrzebny jest umiar. Odzwierciedleniem ich muzyki jest świetna okładka – z pozoru nagromadzenie takiej ilości szczegółów może przyprawić o oczopląs, jednak całość prezentuje się bardzo intrygująco i poukładanie. Duże brawa należą się też wokaliście grupy, Piotrowi Łubie. Posiada on mocny, momentami drapieżny głos, będący skrzyżowaniem Maynarda Jamesa Keenana z Tool i Layne’a Staleya z Alice in Chains.

Rozpoczynający całość tytułowy „Prize For Every Sin” to aż blisko 10 minut grania, ale świetny, charakterystyczny główny motyw utworu nie pozwala się nudzić. Numer jest bardzo dynamiczny, rwie do przodu niczym student na hasło „kebaby rozdają”. Chwyta mocą, ciężarem, szybkimi zagrywkami, ale i przestrzenią, zwolnieniami i świetnymi, budującymi napięcie pauzami.

Kolejny utwór „15.3” jest spokojniejszy i kojarzy się momentalnie z Toolem. Sporo tu „majnardowania” w wokalach, a instrumentaliści nie pozostają dłużni w inspirowaniu się słynnymi Amerykanami. Natomiast solówka oddala nas od tego klimatu. Jest oszczędna, wręcz „gilmourowska” i świetnie się to sprawdza. Można przy niej odlecieć wysoko w chmury.

Kończąca płytę skrócona wersja „Countless Ways” umiejętnie łączy spokojne i mocne momenty. Mechanism udowadnia tutaj, że mocne, chwytliwe motywy w ich twórczości to nie przypadek, tylko stały punkt programu. Z kolei piosenkowe, spokojniejsze fragmenty równie dobrze sprawdziłyby się w radiu.

Mechanism to kolejny po Anti Motivational Syndrome dobry zespół progresywny z Trójmiasta. Ciężko mi stwierdzić, który z nich jest lepszy. Co prawda muzyka to nie zawody, ale z chęcią porównałbym ich granie na wspólnym koncercie. Pod względem studyjnym obie formacje zasłużenie remisują.

Mikołaj Wesołowski
1. Prize For Every Sin
2. 15.3
3. Countless Ways (Short Version)
Piotr Łuba – wokal
Michał Cywiński – gitara
Radek Jarema – gitara basowa
Adrian Łukaszewski – perkusjahttp://www.youtube.com/watch?v=y8V4i1RKP0U


POZWÓL POBRAĆ INNYM, NIE BĄDŹ ŚWINIĄ!!!INITIAL SEEDING. SEED 14:30-23:00.
POLECAM!!!

START WIECZOREM...

DETALE TORRENTA:[ ]
Podziękowania,
 


Podobne pliki
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze