Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


WspółPraca
Poradnik
KAN


Torrent: MEDIAHUMAN YOUTUBE DOWNLOADER 3 9 8 22 (2203) [MULTI/PL]
Dodał:  tomysparow3101
Data: 27-03-2018
Rozmiar: 30.37 MB
Seed: 3
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Windows

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 131
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-08-26 01:42:00

OPIS:

...( Info )...

MediaHuman YouTube Downloader to bardzo dobry program do pobierania filmów i muzyki z serwisów YouTube, SoundCloud, Bandcamp, Vimeo, Vevo, Facebook, VK i HypeMachine. MediaHuman YouTube Downloader potrafi zapisywać filmy w formatach: MP4, FLV, WEBM i 3GP, przy czym przy każdym z nich można wybrać rozdzielczość obrazu, a rzadko używane można usunąć z menu. Przy pobieraniu muzyki program może ją zapisać w formatach: MP3, OGG lub M4A w wybranej jakości. Można także ustawić, jak nazywane będą pliki, gdzie zostaną zapisane oraz jak zostaną uzupełnione ich metadane.

MediaHuman YouTube Downloader pozwala ustawić maksymalną pobierania oraz liczbę pobieranych jednocześnie filmów. Radzi sobie również z pobieraniem całych list. W programie można zapisać listę odtwarzania, która będzie śledzona i gdy pojawi się nowy film, zostanie on pobrany.


rodzaj kompresji: .rar
zawartość uploadu: Setup + Patch-URET
wersje językowe: Multilingual | POLSKI
haslo:brak
System operacyjny: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP.


DETALE TORRENTA:[ ]
Podziękowania, Mario3276
 


Podobne pliki
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze