Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


WspółPraca
Poradnik
KAN


Torrent: ALBION - YOU\'LL BE MINE (2018) [[email protected]] [FALLEN ANGEL]
Dodał:  Fallen_Angel
Data: 01-10-2018
Rozmiar: 100.65 MB
Seed: 0
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Muzyka Polska

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 4
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-01 17:10:46

OPIS:

...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...To szczególna pozycja w dyskografii Albionu. Nagrana niemal w oryginalnym składzie jaki uformował się na początku działalności zespołu jeszcze w latach 90-tych. Jak twierdzą muzycy, ich kompozycje zdają się odbiegać od tego co zespół reprezentował kilkanaście lat temu, mimo to brzmienie zespołu zostało zachowane. A to główne dzięki charakterystycznemu wokalowi Anny Batko, która po wielu latach powróciła do składu grupy, grze gitarzysty – Jerzego Antczaka, wzbogacającego utwory dłuższymi partiami solowymi, a także dzięki szczególnemu pulsowi i rytmowi jaki nadają muzyce Albionu dwaj przedstawiciele sekcji rytmicznej – Rafał Paszcz (perkusja) i Paweł Konieczny (gitara basowa). Na płycie nie brakuje przestrzennych dźwięków instrumentów klawiszowych, które dopełniają brzmienie Albionu.

Płyta bogata w warstwie tekstowej, nie pozwala zapominać słuchaczowi o sprawach, które wydają się być oczywiste i nie do uniknienia (gdyż w tekstach utworów nie brak odniesień do śmierci), jednak nie stanowi ona jedynie zbioru okraszonych muzyką słów mających wywołać w słuchaczu poczucie strachu przed tym co i tak ma nastąpić, a raczej afirmację doczesności czy wręcz kpinę z tej, którą autor tekstów nazywa w jednym z utworów LADY DEATH (Pani Śmierć).
1. Call It A Sin 3:06
2. Lullaby 6:50
3. Does Anybody Count 4:26
4. Lady Death 6:02
5. You'll Be Mine 8:23
6. Doubt 5:08
7. Hell 9:50
Anna Batko - vocals
Jerzy Antczak - guitars, keyboards, vocals
Paweł Konieczny - bass
Rafał Paszcz - drums, programming
http://www.youtube.com/watch?v=4uGsF9vpzFg


POZWÓL POBRAĆ INNYM, NIE BĄDŹ ŚWINIĄ!!!INITIAL SEEDING. SEED 14:30-23:00.
POLECAM!!!

START WIECZOREM...

DETALE TORRENTA:[ ]
Podziękowania,
 
Komentarze