Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


WspółPraca
Poradnik
KAN


Torrent: Dustwind *2018* - Revision:4890 (Update3) [ENG] [SYMETRYCZNY] EXE]
Dodał:  SyMeTrYcZnY
Data: 30-09-2018
Rozmiar: 1.58 GB
Seed: 1
Peer: 4
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Gry PC

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 10
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-30 13:46:16

OPIS:

...( Info )...

Wydanie SYMETRYCZNY: 30 Września 2018
Premiera Gry: 15 Sierpnia 2018 - 10 Września 2018 (Patch3)
Gatunek: RPG, Postapokalipsa, Widok Izometryczny, Taktyczne, Indie, Kooperacja
Producent: Dustwind Studios
Wydawca: Z-Software
Witamina: Razor1911

Dostępne Języki: Angielski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - Revision:4890 (Update3)


...( Opis )...

Dustwind to wydana na PC taktyczna gra RPG osadzona w świecie postapokaliptycznym. Produkcję opracował niezależny zespół Dustwind Studios, założony przez fanów Fallout Tactics: Brotherhood of Steel, które było zresztą główną inspiracją dla autorów podczas tworzenia ich debiutanckiego dzieła.

Akcja Dustwind toczy się w roku 2075, dwadzieścia pięć lat po katastrofie znanej jako Przebudzenie (and. The Awakening), czyli dniu, w którym kontrolująca mechaniczne armie ludzkości sztuczna inteligencja obróciła się przeciwko swoim stwórcom i rozpoczęła eksterminację gatunku homo sapiens. Ostatecznie maszyny przegrały wojnę, ale koszt tego zwycięstwa był olbrzymi. Zginęło dziewięćdziesiąt procent populacji Ziemi, a większość infrastruktury uległa zniszczeniu. W rezultacie zamarła także jakakolwiek komunikacja międzykontynentalna.

Gra osadzona jest na terytorium zdewastowanej wojną Europy. W miejsce upadłych rządów państw powstały niezliczone małe frakcje, które zacięcie walczą ze sobą o pozostałe surowce i dobra. Jednocześnie coraz mocniej odczuwalne są efekty uboczne zastosowanej broni masowej zagłady i różnorodne mutanty powoli stają się prawdziwym problemem dla ocalałych. Co gorsza, wciąż nie wszystkie roboty uległy zniszczeniu, choć pozbawione przewodnictwa potężnego AI powróciły do podstawowych funkcji i dbają jedynie o utrzymanie działania.

Dustwind na platformie PC jest taktycznym RPG nastawionym na tryb multiplayer. Walka rozgrywa się w czasie rzeczywistym, a wśród trybów zabawy dostępna jest zarówno kooperacja jak i kilku wariantów rywalizacji PvP. Do wyboru jest spory zestaw grywalnych frakcji, wśród których znajdziemy zarówno grupy ludzi, jak i oddziały mutantów oraz robotów.

Jak na przedstawiciela tego gatunku przystało, gra kładzie nacisk na taktyczną stronę starć. Wygrana wymaga opracowywania sprytnych planów, które pozwolą przechytrzyć rywali, oraz sprawnego korzystania z przewagi, jaką mogą zapewnić umiejętności specjalne oraz ukształtowanie terenu i obecność na nim różnorodnych przeszkód oraz osłon.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core i5 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 Ti lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 7 64-bit

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - http://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - http://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

DETALE TORRENTA:[ ]
Podziękowania,
 


Podobne pliki
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze