Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


WspółPraca
Poradnik
KAN


Torrent: Dead in Vinland *2018* - V1 2 [+DLC] [MULTi6-PL] [SYMETRYCZNY] [EXE]
Dodał:  SyMeTrYcZnY
Data: 20-09-2018
Rozmiar: 539.92 MB
Seed: 1
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Gry PC

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 14
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-20 15:25:31

OPIS:

...( Info )...

Wydanie SYMETRYCZNY: 20 Września 2018
Premiera Gry: 12 Kwietnia 2018 - 19 Września 2018 (The Vallhund DLC + Polish Language)
Gatunek: Strategiczne, Elementy RPG, Indie, Survival, Turowe, Wikingowie
Producent: CCCP
Wydawca: Playdius

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Chiński Uproszczony, Polski


Zawartość Dodatkowa:

- Dead in Vinland - The Vallhund (DLC)


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.2 + DLC


...( Opis )...

Dead In Vinland to wydana na platformę PC Windows survivalowa strategia z elementami RPG. Jest to swoista kontynuacja Dead In Bermuda z 2015 roku i obie produkcje opracowało francuskie studio CCCP.

Gra opowiada historię wikinga imieniem Eirik, który wraz z rodziną zostaje wypędzony z rodzimej wioski. Podczas ucieczki ich statek wpada w sam środek sztormu i rozbija się na nieznanej wyspie. Okazuje się ona niegościnnym i niebezpiecznym miejscem, gdzie każdy dzień wypełniony jest walką o przetrwanie.

Podczas zabawy szybko odkryjemy, że nasz nowy dom nie jest bezludny i zamieszkują go inni ludzie, którzy mogą służyć pomocą lub okazać się naszymi wrogami. Poza czysto survivalową rozgrywką na odkrycie czeka także główny wątek fabularny obracający się wokół sekretów wyspy.

Wydane na platformę PC Windows Dead In Vinland to turowa strategia, w której zarządzamy grupą postaci. Każda posiada unikalną osobowość i umiejętności. Początkowo podlega nam tylko garstka bohaterów, ale potem dołączają kolejni rekrutując się z innych osób żyjących na wyspie. Między nimi z czasem zaczynają się tworzyć różnorodne relacje, zarówno pozytywne (w tym romanse), jak i negatywne, a gracz musi cały czas pilnować o utrzymanie jedności wśród podwładnych.

Dead In Vinland ma rozbudowane mechanizmy survivalowe. Gracz musi gromadzić surowce, żywność i wodę, walczyć z siłami natury, chorobami i ranami, jak również dbać o stan psychiczny członków grupy. Każda postać posiada charakterystyki punktowe, które możemy rozwijać. Istotną rolę odgrywa także rozbudowa obozowiska o nowe stanowiska zapewniające dostęp do dodatkowych opcji i mechanik. Nie zabrakło również systemu craftingu.

Wyspa składa się z 150 lok...( Dane Techniczne )...acji, pełnych przygód, zagrożeń i cennych przedmiotów. Rozgrywka jest mocno nieliniowa i jej przebieg kształtują nasze poczynania oraz decyzje moralne. Do tego na przejście czeka 70 misji, które mogą się zakończyć na wiele różnych sposobów. Ponadto natura nie jest jedynym zagrożeniem, jakie czyha na graczy. Wyspę zamieszkuje również banda wikinga znanego jako Björn Headcleaver. Gracze mogą przyrzec mu posłuszeństwo i regularnie płacić trybut, lub też spróbować mu się przeciwstawić. W przypadku tej drugiej opcji nie obędzie się bez walk, które mają postać turowych bitew między dwoma trzyosobowymi grupami wojowników.

Minimalne: AMD Athlon II X4 640 3.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTS 450, 2 GB HDD, Windows 7 SP1

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Wybór Języka w Menu Gry!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - http://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - http://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

DETALE TORRENTA:[ ]
Podziękowania, yogun666
 
Komentarze