Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !



User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


WspółPraca
Poradnik
KAN


Torrent: Graveyard Keeper *2018* - V1 031 [MULTi11-PL] [GOG] [EXE]
Dodał:  SyMeTrYcZnY
Data: 11-09-2018
Rozmiar: 220.20 MB
Seed: 10
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Gry PC

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 11
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-13 17:39:56

OPIS:

...( Info )...

Wydanie GOG: Wrzesień 2018 (Uplouad By Symetryczny)
Premiera Gry: 15 Sierpnia 2018 - 9 września 2018 (GOG Patch V1.031)
Gatunek: RPG, 2D, Crafting, Ekonomiczne, Fantasy, Humorystyczne, Indie, Top-Down
Producent: Lazy Bear Games
Wydawca: tinyBuild Games

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Chiński Uproszczony, Koreański, Japoński, Rosyjski, Polski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.031


...( Opis )...

Graveyard Keeper to wydana na platformę PC Windows sandboksowa gra RPG wzbogacona elementami strategicznymi. Produkcję opracowało studio Lazy Bear Games, które ma na koncie popularne Punch Club.

Gra podejmuje rzadko widywaną w grach tematykę, pozwalając na wcielenie się we właściciela cmentarza. Jego „biznes” zlokalizowany jest w sztampowej krainie fantasy, pełnej potworów i różnorodnych magicznych zagrożeń. Z tego powodu klientów mamy pod dostatkiem.

Autorzy nie próbowali tworzyć poważnego scenariusza. Fabuła jest mocno komediowa, choć jest to wybitnie czarny humor, i gra regularnie naśmiewa się z najbardziej oklepanych schematów gatunku fantasy.

Wydane na platformę PC Windows Graveyard Keeper traktuje o prowadzeniu własnego interesu. Zrealizowane to jednak zostało nie w formie strategii ekonomicznej, a gry RPG. Właściciel cmentarza jest bowiem konkretną postacią, którą kontrolujemy bezpośrednio przy eksplorowaniu świata, przenoszeniu ciał, wykopywaniu grobów czy organizowaniu pogrzebów. Zmuszeni więc jesteśmy wykonywać prawie wszystko własnymi rękoma, choć jednocześnie konieczne jest także regularne podejmowanie decyzji o charakterze biznesowym.

Samo chowanie zmarłych nie jest zbyt dochodowe, a koszty zaczynają szybko rosnąć. Zmuszeni jesteśmy do szukania cennych surowców, z których konstruujemy przydatne przedmioty i ulepszamy cmentarz. Najbardziej opłacalne, ale i najbardziej niebezpieczne, są wycieczki do pełnych potworów podziemi. Gracz ma też opcję skorzystania z wielu alternatywnych metod zwiększenia przychodów. Możemy m.in. organizować festyny palenia wiedźm na stosie oraz nawiązać współpracę z lokalnym kościołem, który sowicie nas wynagrodzi, jeśli wystraszymy mieszkańców tak bardzo, że zaczną częściej chodzić na nabożeństwa.

Autorzy zadbali także o zaoferowanie dużej swobody przy dbaniu o optymalizację kosztów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprzedawane obok cmentarza hot dogi zrobić ze zwłok, zamiast kupować drogie mięso. Dobrym pomysłem jest także handel częściami ciał oraz krwią. Aby ograniczyć wydatki, możliwe jest również wyrzucanie szczątków do rzeki i urządzanie jedynie udawanych pogrzebów.

Graveyard Keeper oferuje pełną dużych pikseli grafikę wykonaną w konwencji retro. Autorzy postawili na kreskówkową stylistykę i karykaturalne postacie, co pomaga w łagodzeniu ponurej tematyki gry i podkreśla jej komediowy charakter.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core 2 Duo 1.2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki Intel HD lub lepsza, Windows 7

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Wybór Języka w Menu Gry!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - http://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - http://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

DETALE TORRENTA:[ ]
Podziękowania,
 




Komentarze